Reference

Podívejte se na katalogy, časopisy a brožury našich klientů z nejrůznějších průmyslových odvětví. Ať už potřebujete přeložit marketingové materiály, složitý technický výkres či produktové listy, doručíme vám překlad, který bude odborně správný, terminologicky přesný a navíc na vysoké stylistické úrovni.  

Hrochostroj                 

Společnost Hrochostroj se věnuje výstavbě a údržbě železničních tratí. Tlumočíme pro ně zaučování českých posádek, překládáme například návody na obsluhu strojů. 

Asociace českých a slovenských zinkoven 

Pro asociaci překládáme oborový časopis Žárové zinkování a sborníky přednášek z pravidelných každoročních konferencí, které také tlumočíme.  

Kärcher

Pro výrobce profesionální čisticí techniky překládáme marketingové materiály, smlouvy, firemní korespondenci i návody na obsluhu jejich produktů. Tlumočíme školení určená prodejcům.  

Wiegel

Pro společnost Wiegel, která se zabývá žárovým zinkováním, překládáme veškeré texty od procesních postupů přes marketingové články, brožury, smlouvy či HR dokumenty. 

Berger-Huck

Společnost je předním dodavatelem sportovních a ochranných sítí, žíněnek, lanových hřišť a sportovních konstrukcí. Naše agentura překládá katalogy, produktové listy, návody na používání či certifikáty.

Haspo

Rodinná společnost Haspo vyrábí sportovní hliníkové vybavení, jehož výhradním dovozcem pro ČR je firma Berger-Huck. Překládáme pro ně katalogy i návody na instalaci produktů.

Focus Nerez

Odborný časopis o novinkách v oblasti korozivzdorných, kyselinovzdorných a žáruvzdorných ocelí překládáme do němčiny. Pro vydavatele zajišťujeme také tlumočení konferencí a obchodní překlady do němčiny a polštiny. 

Personální agentura AMBOSELI

Pro agenturu, která se specializuje na nábor pracovníků pro zaměstnavatele mimo jiné z oblastí automobilového průmyslu či strojírenství, překládáme texty do jazyků všech zemí, z nichž pocházejí jejich klienti (včetně například rumunštiny či mongolštiny).