Tlumočení němčiny

Děláme tlumočení z němčiny a tlumočení do němčiny pro firmy i pro soukromé osoby

áte obchodní partnery či velké zákazníky v Německu či Rakousku? Potřebujete často služby tlumočení z němčiny nebo naopak tlumočení do němčiny?
Nebo vás snad čeká jednorázové obchodní jednání v zahraničí, případně konference nebo přednáška a potřebujete nutně tlumočení němčiny?
Ať už potřebujete tlumočení z němčiny na obchodních jednáních, soudních jednáních nebo z osobních důvodů, jsme tu pro vás.

Tlumočení němčiny pro firmy

Naši zkušení tlumočníci nedělají pouze prosté tlumočení němčiny, ale díky svým zkušenostem jsou schopni tlumočení také z a do dané kultury, což je velice důležité a mnohdy to může mít vliv na výsledek jednání.
Jsme profesionálové. Je pro nás samozřejmé se na jednání, kde probíhá tlumočení němčiny, připravit, seznámit se s podklady důležitými dokumenty a fakty. Pokud jde o odborná jednání, zvolíme pro vás tlumočníka, který mí s daným tématem zkušenosti a bude schopen se připravit i po odborné stránce.
Tlumočení z němčiny i tlumočení do němčiny pro vás provedeme doma v České republice i v zahraničí, prostě se přizpůsobíme vašim potřebám.
Pokud bude potřeba, zajistíme pro tlumočení němčiny také potřebnou tlumočnickou techniku, jako je našeptávací zařízení nebo kompletně vybavená tlumočnická kabina.

Tlumočení němčiny pro soukromé osoby

Nejen pro firemní klientelu zajišťujeme tlumočení. I soukromé osoby se na nás mohou s důvěrou obrátit s poptávkou na tlumočení němčiny. Příležitostí, ač se to nezdá, může být víc než dost. Nohou to být jednání se zahraničními úřady, soudní jednání, ale i například tlumočení svatby a dalších slavnostních obřadů.

Kolik stojí tlumočení němčiny

Cena tlumočení němčiny se určuje podle typu tlumočení (konsekutivní tlumočení nebo simultánní tlumočení) a podle délky trvání.
Konsekutivní tlumočení němčiny půldenní (1-4 hod.) = 4 500 Kč
Konsekutivní tlumočení němčiny celodenní (4-8 hod.) = 7 000 Kč
Simultánní tlumočení němčiny půldenní 1 tlumočník (1-4 hod.) = 8 000 Kč
Simultánní tlumočení němčiny celodenní 1 tlumočník (4-8 hod.) =14 000 K

Pro přesnou kalkulaci nás však kontaktujte na telefonním čísle 602 864 600 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Na cenu má vliv více faktorů.

Za co při tlumočení němčiny ručíme

Při tlumočení němčiny ručíme za přesnost a odbornost. Ručíme za to, že náš tlumočník, příp. tlumočníci budou připraveni. Stejně tak ručíme za dostatečné technické vybavení pro tlumočení němčiny a za dodržení dohodnutých termínů. Pokud to bude potřeba, je pro nás samozřejmostí tzv. soudní tlumočení němčiny (ověřené tlumočení).

Položky označené * jsou povinné.

Rychlé kontakty

Celé kontakty
TELEFON / FAX +420 495 512 065
NONSTOP SERVIS +420 602 864 600
E-MAIL monika.hradilova@prelozto.cz
ADRESA Na Stávku 268
  500 09 Hradec Králové

Kärcher s.r.o.

Překlady prospektů, katalogů a smluvních podkladů z oblastí čištění vysokotlaké techniky.

VOLKSWAGEN AG

Každodenní tlumočení a překlady pro projekt Roomster Kvasiny po dobu 2 let.

Hydra a.s.

Překlady z oblasti právní a managementu jakosti.

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz