Tlumočení angličtiny

Děláme tlumočení z angličtiny a tlumočení do angličtiny pro firmy i pro soukromé osoby

Máte obchodní partnery či velké zákazníky v anglicky mluvících zemích? Potřebujete často služby tlumočení z angličtiny nebo naopak tlumočení do angličtiny?
Nebo vás snad čeká jednorázové obchodní jednání v zahraničí, případně konference nebo přednáška a potřebujete nutně tlumočení angličtiny?
Ať už potřebujete tlumočení z angličtiny na obchodních jednáních, soudních jednáních nebo z osobních důvodů, jsme tu pro vás.

Tlumočení angličtiny pro firmy

Naši zkušení tlumočníci nedělají pouze prosté tlumočení angličtiny, ale díky svým zkušenostem jsou schopni tlumočení také z a do dané kultury, což je velice důležité a mnohdy to může mít vliv na výsledek jednání.
Jsme profesionálové. Je pro nás samozřejmé se na jednání, kde probíhá tlumočení angličtiny, připravit, seznámit se s podklady důležitými dokumenty a fakty. Pokud jde o odborná jednání, zvolíme pro vás tlumočníka, který mí s daným tématem zkušenosti a bude schopen se připravit i po odborné stránce.
Tlumočení z angličtiny i tlumočení do angličtiny pro vás provedeme doma v České republice i v zahraničí, prostě se přizpůsobíme vašim potřebám.
Pokud bude potřeba, zajistíme pro tlumočení angličtiny také potřebnou tlumočnickou techniku, jako je našeptávací zařízení nebo kompletně vybavená tlumočnická kabina.

Tlumočení angličtiny pro soukromé osoby

Nejen pro firemní klientelu zajišťujeme tlumočení. I soukromé osoby se na nás mohou s důvěrou obrátit s poptávkou na tlumočení angličtiny. Příležitostí, ač se to nezdá, může být víc než dost. Nohou to být jednání se zahraničními úřady, soudní jednání, ale i například tlumočení svatby a dalších slavnostních obřadů.

Kolik stojí tlumočení angličtiny

Cena tlumočení angličtiny se určuje podle typu tlumočení (konsekutivní tlumočení nebo simultánní tlumočení) a podle délky trvání.
Konsekutivní tlumočení angličtiny půldenní (1-4 hod.) = 4 500 Kč
Konsekutivní tlumočení angličtiny celodenní (4-8 hod.) = 7 000 Kč
Simultánní tlumočení angličtiny půldenní 1 tlumočník (1-4 hod.) = 8 000 Kč
Simultánní tlumočení angličtiny celodenní 1 tlumočník (4-8 hod.) = 14 000 Kč

Pro přesnou kalkulaci tlumočení němčiny nás kontaktujte na telefonním čísle 602 864 600 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Cena je závislá na více faktorech.

Za co při tlumočení angličtiny ručíme

Při tlumočení angličtiny ručíme za přesnost a odbornost. Ručíme za to, že náš tlumočník, příp. tlumočníci budou připraveni. Stejně tak ručíme za dostatečné technické vybavení pro tlumočení angličtiny a za dodržení dohodnutých termínů. Pokud to bude potřeba, je pro nás samozřejmostí tzv. soudní tlumočení angličtiny (ověřené tlumočení).

Položky označené * jsou povinné.

Rychlé kontakty

Celé kontakty
TELEFON / FAX +420 495 512 065
NONSTOP SERVIS +420 602 864 600
E-MAIL monika.hradilova@prelozto.cz
ADRESA Na Stávku 268
  500 09 Hradec Králové

Kärcher s.r.o.

Překlady prospektů, katalogů a smluvních podkladů z oblastí čištění vysokotlaké techniky.

VOLKSWAGEN AG

Každodenní tlumočení a překlady pro projekt Roomster Kvasiny po dobu 2 let.

Hydra a.s.

Překlady z oblasti právní a managementu jakosti.

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz