Překlady z němčiny

Provádíme překlady z němčiny do češtiny a překlady z češtiny do němčiny pro firmy i pro soukromé osoby

Nevíte, jak vaše texty přeložit z češtiny do němčiny? Hledáte možnost, jak vaše texty přeložit z němčiny do češtiny? Pak jste tu správně. Provedeme pro vás překlad z češtiny do němčiny i opačný překlad z němčiny do češtiny. Přeložíme pro vás firemní texty, tzn. texty běžné obchodní korespondence, marketingové materiály, technickou dokumentaci, manuály i ekonomické dokumenty. Také pro vás přeložíme texty osobního charakteru, jako jsou běžná korespondence, studijní dokumenty, seminární práce apod.

Překlady z němčiny a překlady do němčiny pro firmy

Obchodujete se zahraničím? Dovážíte? Vyvážíte? Prodáváte zahraniční zboží? Pak se vám jistě budou hodit mít po ruce zkušen tým překladatelů z a do němčiny. Přeložíme pro vás texty obchodních nabídek i texty výběrových řízení.
Stejně dobře pro vás přeložíme také ekonomické materiály, jako jsou účetní výkazy, daňové formuláře, zprávy pro investory, výroční zprávy a další.
Jsme připraveni pro vás přeložit z němčiny do češtiny a naopak také marketingové materiály jako jsou prezentace, případové studie apod.
Jsme dostatečně odborně schopní, abychom pro vás mohli přeložit z češtiny do němčiny a naopak také technické dokumentace, manuály, normy, technické zprávy a projektovou dokumentaci.
Samozřejmostí pro nás je ověřený překlad, tzv. soudní překlad (tlumočnická doložka).

Překlady z němčiny a překlady do němčiny pro soukromé osoby

Potřebujete přeložit z němčiny do češtiny nebo naopak nějaké osobní materiály? Například seminární práci nebo dopis přátelům? Potřebujete přeložit vybrané části německé knihy či odbornou literaturu? Pak se vám jistě budou hodit naše služby.

Kolik stojí překlad z němčiny do češtiny a naopak

Za jednu normostranu textu (rozsah jedné normostrany odpovídá 1 800 znaků) si účtujeme od 250 Kč.  Žádné příplatky za rychlost. Žádné příplatky za odbornost. Při opakujících se zakázkách poskytujeme slevy..

Za co ručíme

Ručíme za kvalitu, přesnost a odbornost překladu. Každý překlad projde rukama rodilého mluvčího. Ručíme za dodržení dohodnutého termínu. Pokud to budete požadovat, je pro nás samozřejmostí také ověřený překlad (tzv. soudní překlad).

Neváhejte nás kontaktovat!

Zjistěte také, pro koho jsme již překlady z němčiny a překlady do němčiny realizovali.

Položky označené * jsou povinné.

Rychlé kontakty

Celé kontakty
TELEFON / FAX +420 495 512 065
NONSTOP SERVIS +420 602 864 600
E-MAIL monika.hradilova@prelozto.cz
ADRESA Na Stávku 268
  500 09 Hradec Králové

Kärcher s.r.o.

Překlady prospektů, katalogů a smluvních podkladů z oblastí čištění vysokotlaké techniky.

VOLKSWAGEN AG

Každodenní tlumočení a překlady pro projekt Roomster Kvasiny po dobu 2 let.

Hydra a.s.

Překlady z oblasti právní a managementu jakosti.

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz