Překlady z angličtiny

Děláme překlady z angličtiny do češtiny, překlady z češtiny do angličtiny pro firmy i pro soukromé osoby

Nevíte, jak vaše texty přeložit z češtiny do angličtiny? Hledáte možnost, jak vaše texty přeložit z angličtiny do češtiny? Pak jste tu správně. Provedeme pro vás překlad z češtiny do angličtiny i opačný překlad z angličtiny do češtiny.
Přeložíme pro vás firemní texty, tzn. texty běžné obchodní korespondence, marketingové materiály, technickou dokumentaci, manuály i ekonomické dokumenty.
Také pro vás přeložíme texty osobního charakteru, jako jsou běžná korespondence, studijní dokumenty, seminární práce apod.

Překlady z angličtiny a překlady do angličtiny pro firmy

Obchodujete se zahraničím? Dovážíte? Vyvážíte? Prodáváte zahraniční zboží? Pak se vám jistě budou hodit mít po ruce zkušen tým překladatelů z a do angličtiny. Přeložíme pro vás texty obchodních nabídek i texty výběrových řízení.
Jsme připraveni pro vás přeložit z angličtiny do češtiny a naopak také marketingové materiály jako jsou prezentace, případové studie apod.
Stejně dobře pro vás přeložíme také ekonomické materiály, jako jsou účetní výkazy, daňové formuláře, zprávy pro investory, výroční zprávy a další.
Jsme dostatečně odborně schopní, abychom pro vás mohli přeložit z češtiny do angličtiny a naopak také technické dokumentace, manuály, normy, technické zprávy a projektovou dokumentaci.
Samozřejmostí pro nás je ověřený překlad, tzv. soudní překlad (tlumočnická doložka).

Překlady z angličtiny a překlady do angličtiny pro soukromé osoby

Potřebujete přeložit z angličtiny do češtiny nebo naopak nějaké osobní materiály? Například seminární práci nebo dopis přátelům? Potřebujete přeložit vybrané části anglické knihy či odbornou literaturu? Pak se vám jistě budou hodit naše služby.

Kolik stojí překlad z angličtiny do češtiny a naopak

Za jednu normostranu textu (rozsah jedné normostrany odpovídá 1 800 znaků) si účtujeme 290 Kč.  Žádné příplatky za rychlost. Žádné příplatky za odbornost. Při opakujících se zakázkách poskytujeme slevy.

Za co ručíme

Ručíme za kvalitu a přesnost překladu. Každý překlad projde rukama rodilého mluvčího. Pokud to budete požadovat, je pro nás samozřejmostí také ověřený překlad (tzv. soudní překlad).

Neváhejte nás kontaktovat!

Zjistěte, pro koho jsme již překlady z angličtiny a překlady do angličtiny realizovali.

Položky označené * jsou povinné.

Rychlé kontakty

Celé kontakty
TELEFON / FAX +420 495 512 065
NONSTOP SERVIS +420 602 864 600
E-MAIL monika.hradilova@prelozto.cz
ADRESA Na Stávku 268
  500 09 Hradec Králové

Kärcher s.r.o.

Překlady prospektů, katalogů a smluvních podkladů z oblastí čištění vysokotlaké techniky.

VOLKSWAGEN AG

Každodenní tlumočení a překlady pro projekt Roomster Kvasiny po dobu 2 let.

Hydra a.s.

Překlady z oblasti právní a managementu jakosti.

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2013 © eStudio | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz